FREE BURMA RANGERS

Повнометражний документальний фільм – дивіться фільм нижче

Поділіться цією сторінкою з друзями

Facebook
Email
WhatsApp
Telegram

Слідкуйте за творцями фільму тут (YouTube):

НАШЕ МІНІСТЕРСТВО

Ми допомагаємо Церкві та християнським митцям працювати разом, щоб пізнати Бога
і зробити Його відомим.

Ми вважаємо, що здорове партнерство між місцевими церквами та християнськими митцями є, мабуть, найбільшим ресурсом, яким не звертають уваги в Церкві. Вперше в історії те, що створюють митці, поширюється через засоби масової інформації в усі сфери суспільства – у кожну націю, плем’я та мову. Вони медіа-місіонери. Замовлення художників – це не гроші; мова йде про те, щоб оснастити їх, а потім надати їм повноваження діяти згідно з їхнім даром!
170

Роки МІНІСТЕРСТВА

550
+

проекти

168100

досягнуто
країн

51

мільйон+
ПЕРЕГЛЯДІВ

Про наше міністерство

DEI + DOX

Що означає «Дейдокс»?

"DEI" = Бог латинською мовою "DOX" = наша абревіатура для документальних фільмів. Крім того, скорочення від доксології, що є вираженням хвали Богу.

Наша історія

Заснована в 2007 році в церкві в Пасадені, Каліфорнія, Deidox має довгу історію створення документального контенту для Королівства. Його засновники, Brent Gudgel & Дейв Маханес кілька років подорожував світом, працюючи з великими міністерствами та зустрічаючи людей великої віри. Але їх найняли, щоб розповідати маркетингові історії з метою побудови служінь – це не дозволяло їм по-справжньому розповідати «історії про Бога», які вони відкривали. Deidox народився для того, щоб було місце, де можна зосередитися на розповіді історій про те, як Бог діє на Його славу та розбудову Його Царства. Протягом більшої частини своєї історії кінематографісти Deidox були двопрофесійними, тобто вони знімали фільми в Deidox стільки, скільки могли, але це часто було між іншими проектами «виготовлення наметів». У них були проекти на Showtime, Hulu та для Олімпіади, серед іншого. З часом Deidox зібрав мережу з десятків співробітників і створив 55 короткометражних документальних фільмів. Ці фільми використовували понад 3000 пасторів, крім того, вони були випущені в Інтернеті та на кінофестивалях. Далі вийшов 30-хвилинний документальний фільм The Ordinance про надихаюче партнерство між баптистами & католиків, що призвело до прийняття законів про позику до зарплати по всій країні. Потім, після багатьох років зосередженості на «вірних кроках» як служіння, Deidox отримав благословення перенести свій унікальний підхід на великий екран із відомим документальним фільмом Вільні рейнджери Бірми. Тепер, у 2023 році, Deidox прямує до нової глави служіння та бачення. Воно розширюється, на роботу прийшов штатний персонал, і – з волі Господа – попереду багато історій про Божу доброту.

Хто ми

Ми — новий тип місіонерів, які використовують мистецтво та технології для служіння справді глобальній аудиторії за допомогою ЗМІ, які діляться історіями про Божу доброту. Все для Божої слави. Основна команда лідерів:
  • Брент Гаджел – виконавчий директор
  • Дейв Маханес - продюсер
  • Джеремія Джонс - продюсер & Спільнота художників
  • Лакі Проспер – асоційований продюсер
  • Дейв Даймонт - виконавчий продюсер

Майбутні проекти

  • Документальний повнометражний фільм із Френсісом Ченом. Ми вже 2 роки працюємо над створенням фільму. Це хвилююче, і ми довіряємо Господу останні кроки.
  • "The Miraculous" - документальний аудіосеріал про прекрасні моменти, які важко пояснити без Бога.
  • Ресурси для виконавців & Спільнота. Ми працюємо над кількома ресурсами, щоб благословляти та надавати можливості художникам. Додаткові відомості з’являться, коли вони з’являться.
  • Розбудова некомерційної організації - Ми молимося за правильних людей, які прийшли б разом з нами, щоб допомогти служінню розвиватися на наступному етапі.

Станьте прихильником

Deidox — це некомерційне служіння 501(c)(3), і нам потрібні прихильники, які вірять у місію та силу Божих історій.

Виробництво, переклади та охоплення відбуваються лише за підтримки таких партнерів, як ви.